BUJ/FAQ

Bieži uzdotie jautājumi
 
Kur ir Moste.lv?
Moste.lv mūzikas instrumentus un aksesuārus pārdod tikai internetā. Moste.lv ir AJV Grupa SIA preču zīme. Birojs atrodas Rīgas ielā 210A, Jēkabpilī LV5201.
 
Kā maksāt par produktu?
Balstoties uz iepirkumu grozu, mēs jums nosūtīsim rēķinu par pasūtījumu pa e-pastu un, ja nepieciešams, pa pastu. Pasūtījuma rēķina apmaksa apstiprina pirkumu. Saņemot naudu AJV Grupa SIA bankas kontā, mēs to apstiprināsim 7 dienu laikā, nosūtot jums priekšapmaksas rēķinu. Nesamaksājot rēķinu, tas neradīs nekādas problēmas, jo pasūtījums tiks atcelts 14 dienu laikā.
 
Vai es varu izmantot norēķinu karti?
Apmaksāt pasūtījumu var tikai ar pārskaitījumu.
 
Vai ir pēcapmaksas iespēja?
Tikai 100% piekšapmaksa.
 
Kad un kā preces tiks saņemtas?
Preces nonāk pie Pircēja (vai Pircēja norādītā vietā) 30 dienu laikā. Vidēji tas prasa 20 dienas. Kad preces nonāks mūsu birojā, mēs jums pa e-pastu nosūtīsim gala rēķinu un preces nosūtīsim ar kurjeru uz jūsu norādīto saņemšanas adresi vai arī atstāsim iespēju tās paņemt pašam.
 
Cik maksā preces nosūtīšana?
Pirkumiem virs 700 eiro bezmaksas piegāde visā Latvijā (izņemot klavieres un ērģeles). Pirkumiem virs 400 eiro bezmaksas piegāde posmā Jēkabpils-Rīga (izņemot klavieres un ērģeles). Citos gadījumos preču pārvadāšana notiek saskaņā ar mūsu cenrādi. Preces var arī izņemt pats - Rīgas ielā 210A, Jēkabpilī.
 
Kā atgriezt preci?
Ja prece nav piemērota, to var atgriezt 14 dienu laikā. Produktam jābūt nelietotam un tīram. Jāsaglabā arī oriģinālais iesaiņojums un visi dokumenti un piederumi, kas pievienoti izstrādājumam. Visa nauda tiks atmaksāta, bet atgriešanas izmaksas jāsedz Pircējam. Preces var atgrieziet uz adresi Rīgas iela 210A, Jēkabpils.
 
Vai vienu produktu var apmainīt pret citu?
Nē, preču atgriešanas tiesības ir 14 dienas, bet, ja vēlaties kaut ko citu, nevis atpakaļ nosūtīto preci, jums tas jāievieto jaunā pasūtījumā.
 
Vai es varu pasūtīt tikai Latvijā?
Pašlaik tikai Latvijā. Pasūtījumi uz ārzemēm netiks apstrādāti.
 
Kāds ir minimālais vecums un finansiālais minimums?
Pasūtīt var tikai pieaugušie (no 18 gadu vecuma). Nav finanšu minimuma.
 
Kas veic garantijas remontu?
AJV Grupa SIA ir starpnieks ražotāja garantijā, un saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem garantijas laiks ir 2 gadi. Tā kā ir daudz dažādu zīmolu, vairumā gadījumu preces ir jānosūta uz ārzemēm garantijas remontam. Piegāde, remonts un atgriešana prasa laiku. Šajā sakarā, pērkot no mums, lūdzu, ņemiet vērā garantijas remontam nepieciešamo laiku.