Maksājums

* Pamatojoties uz pirkumu grozu, e-pastā tiks nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums. Pasūtījuma apstiprinājums nav automātisks e-pasts, tas jums tiks nosūtīts darba laikā. Ja jūs gaidāt apstiprinājumu un tas vēl nav ieradies, pārbaudiet iesūtnē esošās mēstuļu mapi, jo reizēm tās tur pazūd.
NB! 100% priekšapmaksa un piegāde 10 dienu laikā.

Pasūtījuma apstiprinājums tiks atcelts, ja par precēm nav samaksāts 10 dienu laikā.
* Apmaksa par pasūtītajām precēm apstiprina pirkumu.
Katram produktam norādītais piegādes laiks būs spēkā no priekšapmaksas par precēm saņemšanas brīža AJV Grupa SIA bankas kontā.
- Norādīts arī paredzamais ierašanās laiks, taču jāņem vērā vispārējais periods
- Paredzamais piegādes laiks pirmdienās var kavēties
 
Ja preču piegādes laiks ir atšķirīgs, preces izsniedz atbilstoši precēm ar ilgāku piegādes laiku. Pircējs var pieprasīt, lai preces tiktu nosūtītas dažādos laikos, samaksājot papildu nosūtīšanas maksu. Ja Pircējs ierodas paņemt preces, to ir iespējams izdarīt atkarībā no atšķirīgā ierašanās laika.
* Pēc naudas saņemšanas AJV Grupa SIA bankas kontā nedēļas laikā tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins, kas apliecina, ka par precēm samaksātā summa ir saņemta. Faktūrrēķinā norāda pircēja samaksāto summu un apmaksas datumu.
* Kad preces ir nonākušas AJV Grupa SIA birojā, gala rēķins tiks nosūtīts uz Pircēja e-pastu. Paziņojot par vēlmi preces izņemt pats, Pircējs preces var saņemt AJV Grupa SIA biroja. Pretējā gadījumā preces ar kurjeru tiks nosūtītas uz rēķinā norādīto saņēmēja adresi. Ar kurjeru nosūtītu preču nosūtīšanas priekšnoteikums ir samaksātā galīgā rēķina atlikums.
* Rēķina oriģināls tiek nosūtīts pa pastu vai pievienots precēm, un tas apstiprina, ka pircējs ir saņēmis preces.
* Ja Pircējs ir samaksājis par pasūtītajām precēm, bet preces nav ieradušās 30 dienu laikā, Pircējam ir iespēja atcelt pasūtījumu, un Pārdevējs atmaksās Pircējam avansa summu.
 
Moste.lv tiešsaistes katalogā norādītās cenas ir norādītas EUR un ietver PVN (21%).
Moste.lv patur tiesības mainīt produktu cenas tiešsaistes katalogā atbilstoši ražotāja cenu izmaiņām. Iespējamās cenu izmaiņas neietekmē to preču cenas, kuras jau ir pasūtītas.